Surf Camp banglenčių stovyklos suaugusiems

XV bangų stovyklų sezonas

Patogi sporto ir laisvalaikio infrastruktūra Klaipėdoje kviečia išbandyti geriausias bangas Lietuvoje, o gal net ir visoje rytinėje Baltijos pakrantėje. Puikios sąlygos pagauti pirmąją bangą ir pajusti ką reiškia čiuožti lyg skrajojančiu kilimu!

Aukščiausios kvalifikacijos treneriai

Stovyklos treneriai užtikrins, kad pamokos būtų saugios, individualiai pritaikytos pagal gebėjimus ir keliamus tikslus, o taip pat – smagios! Visi treneriai turi Tarptautinės banglenčių asociacijos (ISA) trenerių sertifikatus, taip pat yra įgiję Tarptautinės gelbėtojų federacijos  (ILS) gelbėtojų bangose kvalifikaciją.

Mūsų mokyklos metodika yra paremta ne tik tarptautine praktika (ISA, Didžioji Britanija, Ispanija, Meksika, Japonija, Australija), tačiau ir daugiau nei 14 metų patirtimi organizuojant treniruotes ir mokymus Baltijos jūroje, Atlanto, Ramiajame ir Indijos vandenynuose.

GMA_1905Nsm

Apgyvendinimas ir įranga

Stovyklos dalyviai apgyvendinami 2 arba 4 vietų hostelio kambariuose su bendrais patogumais, vos dvi minutės nuo geriausių bangų Lietuvoje. Sezono naujiena – maitinimas stovyklos dalyviams!

Į stovyklos kainą įeina neribotas naudojimasis visa reikalinga įranga (nauji hidrokostiumai ir banglentės), instruktorių priežiūra ir mokymai, geriausių filmų peržiūros vakarais, pokalbiai ir susitikimai su Lietuvos banglentininkais, mankštos ir kiti užsiėmimai.

Stovyklos programa

Penktadienis
Į stovyklą atvykstama penktadienį laisvu grafiku. Pirmasis vakaras – susipažinimui, banglenčių filmams, savaitgalio tikslų iškėlimui ir pokalbiams bei diskusijoms apie bangas ir keliones prie vakarienės stalo.

Šeštadienis
Rytą pradedame pusryčiais, mankšta, aptariame dienos planą ir mokomės bangų teorijos. Dviejų valandų trukmės banglenčių pamoka krante ir vandenyje. Pietūs, teorinės paskaitos ir seminarai. Dviejų valandų trukmės banglenčių pamoka krante ir vandenyje. Raumenų tempimo pratimai su saulėlydžiu. Vakare – susitikimas su svečiu iš banglenčių pasaulio, pokalbiai ir diskusijos apie bangas ir keliones, filmų peržiūros.

Sekmadienis
Rytą pradedame pusryčiais, mankšta, aptariame dienos planą ir mokomės bangų teorijos. Dviejų valandų trukmės banglenčių pamoka krante ir vandenyje. Stovyklos aptarimas, individualių programų sudarymas ir atsisveikinimas prie pietų stalo.

GMA_1857Nsm

☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Stovyklų tvarkaraštis

06.16-06.18 International Surfing Day

06.23-06.25 Surf Camp XIV

07.14-07.16 Surf Camp XIV

07.28-07.30 Surf Camp XIV

08.11-08.13 Surf Camp XIV

08.25-08.27 Surf Camp XIV

D.U.K.

Kas gali dalyvauti stovyklose?
Stovyklose gali dalyvauti visi norintys įskaitant bet kokio amžiaus vaikus su suaugusiojo priežiūra.

Ar stovyklos tinka niekada neplaukusiems banglente?
Taip, stovyklos tinka tiek visiškai pradinukams, tiek ir dalyvavusiems ankstesnėse stovyklose Surf Camp ar kelionių metu. Metodinis mokymasis ir individuali programa leis kiekvienam dalyviui, nepriklausomai nuo jo gabumų, įsijungti į mokymosi procesą ir kryptingai tobulėti kaskart grįžus prie Baltijos jūros.

O jeigu nebus bangų?
Per 12 metų išgryninta metodika leidžia tobulinti esminius įgūdžius net ir kai jūra yra rami. Be to, įvairių simuliatorių pagalba treniruotes rengsime ir krante. Šilta apranga leis mėgautis bet kokiomis sąlygomis jūroje.

Kas bus pasikeitus planams?
Atšaukus stovyklą, likus daugiau negu savaitei iki jos pradžios, bus grąžinta 50% stovyklos kainos, esant galimybei – bus galima pakeisti stovyklos datą.